2019 – 2020 BAHAR YARIYILI  GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ HAFTALIK DERS                                                                                      PROGRAMI

1.SINIFLAR

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00GMS 1010/GMS 104
Klasik Yiyecek Üretimi Teknikleri
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-105
GMS 1006
Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama
Öğr.Gör. Solmaz ALKAN
D-106
09.00-10.00GMS 1010/GMS 104
Klasik Yiyecek Üretimi Teknikleri
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-105
GMS 1006
Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama
Öğr.Gör. Solmaz ALKAN
D-106
10.00-11.00GMS 1008
Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Prof.Dr.Hikmet KARAÇAM
D-106
GMS 1008
Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Prof.Dr.Hikmet KARAÇAM
D-105
GMS 1004
Sosyal Sorumluluk Projesi
Öğr. Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT
Yeni Amfi/Pelitli
GMS 1006
Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama
Öğr.Gör. Solmaz ALKAN
D-106
11.00-12.00GMS 1008
Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Prof.Dr.Hikmet KARAÇAM
D-106
GMS 1008
Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Prof.Dr.Hikmet KARAÇAM
D-105
GMS 1004
Sosyal Sorumluluk Projesi
Öğr. Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT
Yeni Amfi/Pelitli
GMS 1006
Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama
Öğr.Gör. Solmaz ALKAN
D-106
13.00-14.00GMS 1004
Sosyal Sorumluluk Projesi
Öğr. Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT
Yeni Amfi/Pelitli
GMS 104/GMS 1010

Klasik Yiyecek Üretimi Teknikleri
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-106
14.00-15.00GMS 1004
Sosyal Sorumluluk Projesi
Öğr. Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT
Yeni Amfi/Pelitli
GMS 104/GMS 1010

Klasik Yiyecek Üretimi Teknikleri
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-106
15.00-16.00GMS 1002 Yiyecek ve İçecek Tarihi
Öğr.Gör.Emre MURAT Toplantı Salonu

16.00-17.00GMS 1002 Yiyecek ve İçecek Tarihi
Öğr.Gör.Emre MURAT Toplantı Salonu

2. SINIFLAR

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00GMS 202
Yiyecek ve İçecek Servis ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-403/ GMS 210 Mesleki İngilizce II Öğr. Gör. Kadir YALÇIN D-401(Alttan Alanlar İçin)
GMS 208
Gıda İşletmelerinde Temel Maliyet Muhasebesi
Öğr.Gör. Güneşhan SALİHOĞLU
D-03/Pelitli
09.00-10.00GMS 202
Yiyecek ve İçecek Servis ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-403/GMS 210 Mesleki İngilizce II Öğr. Gör. Kadir YALÇIN D-401(Alttan Alanlar İçin)

GMS 208
Gıda İşletmelerinde Temel Maliyet Muhasebesi
Öğr.Gör. Güneşhan SALİHOĞLU
D-03/Pelitli
10.00-11.00GMS 2004/ İTA 102
İtalyanca II
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-106
GMS 208
Gıda İşletmelerinde Temel Maliyet Muhasebesi
Öğr.Gör. Güneşhan SALİHOĞLU
D-03/Pelitli / GMS 210 Mesleki İngilizce II Öğr. Gör. Kadir YALÇIN D-405(Alttan Alanlar İçin)

11.00-12.00GMS 2004
İtalyanca II
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-106
GMS 208
Gıda İşletmelerinde Temel Maliyet Muhasebesi
Öğr.Gör. Güneşhan SALİHOĞLU
D-03/Pelitli /GMS 210 Mesleki İngilizce II Öğr. Gör. Kadir YALÇIN D-401(Alttan Alanlar İçin)

13.00-14.00GMS 204/2006
Türk Mutfağı I
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-402/
GMS 206
Alkollü ve Alkolsüz İçkiler Teknolojisi
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 2004
İtalyanca II
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
14.00-15.00GMS 204/2006
Türk Mutfağı I
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-402/
GMS 206
Alkollü ve Alkolsüz İçkiler Teknolojisi
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 2004
İtalyanca II
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
15.00-16.00GMS 206
Alkollü ve Alkolsüz İçkiler Teknolojisi
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS SEC 2052
Turizm Coğrafyası
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-404
GMS 2002
Mutfak Uygulamaları II
Öğr.Gör.Emre MURAT
D-404 / UBYO 202
Girişimcilik Dr.Öğr.Üyesi Ayşe ASİLTÜRK Mavi Amfi/Pelitli ( Alttan Alanlar İçin)

16.00-17.00GMS 206
Alkollü ve Alkolsüz İçkiler Teknolojisi
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS SEC 2052
Turizm Coğrafyası
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-404
GMS 2002
Mutfak Uygulamaları II
Öğr.Gör.Emre MURAT
D-404 /UBYO 202
Girişimcilik Dr.Öğr.Üyesi Ayşe ASİLTÜRK Mavi Amfi/Pelitli ( Alttan Alanlar İçin)


3. SINIFLAR

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
08.00-09.00GMS SEC 3062
Medya ve Basında Yiyecek İçecek Kültürü
Öğr. Gör. Selçuk SARIKURT
D-403
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


09.00-10.00GMS SEC 3062
Medya ve Basında Yiyecek İçecek Kültürü
Öğr. Gör. Selçuk SARIKURT
D-403
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


10.00-11.00GMS SEC 3062
Medya ve Basında Yiyecek İçecek Kültürü
Öğr. Gör. Selçuk SARIKURT
D-403
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


11.00-12.00GMS SEC 3062
Medya ve Basında Yiyecek İçecek Kültürü
Öğr. Gör. Selçuk SARIKURT
D-403
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


13.00-14.00GMS 3008
Araştırma Yöntemleri
Öğr.Gör. Asiye Zuhal BALTACI
D-401
GMS 318
Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS SEC 3060
Restoran Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


14.00-15.00GMS 3008
Araştırma Yöntemleri
Öğr.Gör. Asiye Zuhal BALTACI
D-401
GMS 318
Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS SEC 3060
Restoran Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


15.00-16.00GMS 306
Mesleki İngilizce IV
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
GMS 306
Mesleki İngilizce IV
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
GMS 318
Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS SEC 3060
Restoran Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


16.00-17.00GMS 306
Mesleki İngilizce IV
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
GMS 306
Mesleki İngilizce IV
Öğr.Gör.Kadir YALÇIN
D-402
GMS 304/3064
Soğuk Mutfak
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-403
GMS 318
Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS SEC 3060
Restoran Yönetimi
Öğr. Gör. Özge ATASOY
D-405
GMS 302 Profesyonel Uyg. Lab. II Şef Özgür DEMİREL Mutfak


4. SINIFLAR

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00GMS 418
Sanat, Tasarım ve Gastronomi
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-401
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
09.00-10.00GMS 418
Sanat, Tasarım ve Gastronomi
Öğr. Gör. Yaşar Can ATAŞ
D-401
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
10.00-11.00GMS 414
Duyusal Analiz
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
11.00-12.00GMS 414
Duyusal Analiz
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
13.00-14.00GMS 420
Araştırma Yöntemleri
Öğr.Gör. Asiye Zuhal BALTACI
D-401
GMS 414
Duyusal Analiz
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
14.00-15.00GMS 420
Araştırma Yöntemleri
Öğr.Gör. Asiye Zuhal BALTACI
D-401
GMS 414
Duyusal Analiz
Öğr.Gör. Damla SARI
D-404
GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
15.00-16.00GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak
16.00-17.00GMS 406
Profesyonel Uyg. Lab. IV
Öğr.Gör.Emre MURAT
Mutfak